KONST / Litografier / Färglitografi 16406345
nr 1640 6345
Lars Huck Hultgren
(f. 1931), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi, bildmått: 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Lars Huck Hultgren, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931.
Utrop:
300 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:40:10
Lars Huck Hultgren
Läs mer om Lars Huck Hultgren